התרבות ברכסים במקום הראשון

מתנס רכסים מהווה זרוע ביצוע של הרשות המקומית להפעלת כלל אירועי התרבות בישוב ומפנה לשם כך את מיטב המשאבים הדרושים לקיום אירועים ברוח יהודית סביב מעגל השנה.

האירועים מיועדים לכלל הקהלים תושבי רכסים: גברים, נשים, מבוגרים, ילדים ונוער – כל קהל יעד מקבל את מירב תשומת הלב ומוצא את האירועים המותאמים במיוחד עבורו.

בהתאם לרוח ולצביון הישוב, בו מתגוררות משפחות שומרות תורה ומצוות, מושקעים עמל ושימת לב מיוחדים לאירועים שיהוו מענה הולם לציבור החרדי. ועדה רוחנית מיוחדת בודקת ומאשרת את האירועים שיהיו כולם על טהרת הקודש, הן מבחינת תכנים והן מבחינת קיום האירוע במתכונת מכבדת.

האירועים כולם מסובסדים על ידי מתנ"ס רכסים, המועצה המקומית ברכסים וגופים שונים התורמים לרווחת התושבים בישוב. עלות הכניסה לכל אירוע מוזלת בעשרות שקלים מאירועים דומים המתקיימים במקומות אחרים, וכל זה במטרה לאפשר לכל תושב, מכל שכבה סוציואקונומית, להשתתף באירועי התרבות.

סבסוד האירועים אינו בא לעולם על חשבון האיכות והמקצועיות שלהם, במחלקת התרבות של מתנ"ס רכסים משקיעים מחשבה מרובה להביא ולהפיק את מיטב האירועים ברמה הגבוהה ביותר עם איכות וקידמה ללא פשרות.

אירועי התרבות מתקיימים לאורך כל ימות השנה, כאשר בימי החגים, חול המועד ובין הזמנים מתקיימת פעילות מוגברת ומשודרגת.

במחלקת התרבות של מתנ"ס רכסים קשובים לתושבים ומעוניינים להפיק אירועים בהתאם לשביעות רצונם. אם יש לכם משהו לשתף, להוסיף או להאיר – נשמח לשמוע אתכם תמיד, בכל תחום, כדי שנוכל להמשיך ולתת לכם את הטוב ביותר.

 

מנהלת המחלקה: אתי זינגר

טל: 0505607139         מייל:   etiz@rechasim.matnasim.co.il

חוברת אירועי קיץ תשפ"ג