תושבים יקרים,דן כהן ,ראש העיר

ברוכים הבאים לאתר מועצת רכסים!
כחלק ממהפכת השירות אותה אני מנהיג במועצה אני שמח להציג בפניכם את האתר שיאפשר לכם להתעדכן ולבצע פעולות עירוניות. 

עם כניסתי לתפקיד שמתי לעצמי למטרה להנהיג מתן שירות מיטבי לתושבים במגוון התחומים. בין היתר שדרגנו והנגשנו גם את בניין המועצה על מנת שניתן יהיה לקבל שירות באווירה נינוחה. 

התפתחות רכסים תוך הדאגה לאיכות חייכם עומדת לנגד עיני, ותמיד אני משנן את מאמר חז"ל כי "לא שררה אני נותן לכם אלא עבדות אני נותן לכם", ואני רואה בתפקידי משרת ציבור. 
החזון הוא, בעז"ה, להמשיך בפיתוח מואץ של הישוב, תוך שמירה על צביונו הייחודי, על חיי הקהילה המיוחדים בה אנו חיים, על העצמת הישוב כממלכת התורה בצפון. כבר בעוד כשנה וחצי ייצאו בעז"ה כ-2000 יח"ד לשיווק והיישוב צפוי להתפתח משמעותית כשאנו נערכים לפיתוח ולבניית התשתיות הנכונות, מוסדות החינוך, גינות משחקים וכמובן בתי כנסת, זאת לצד השקעה בשכונות הוותיקות על מנת לשפר את איכות החיים. בניית המקווה בגבעה ג' בעיצומה, ואנו פועלים לשפר עוד את נושא התחבורה הציבורית לתושבי גבעה ג'. נושא החינוך עומד בראש מעיינינו ואנו שמים דגש גם על הטיפול בנוער המתמודד, ולכן אנו פועלים לשימת לב מיוחדת כדי שגם להם תינתן ההזדמנות ויוכלו לגדול לתפארת. 
עיר נקייה היא צורך בסיסי וכבר ידועים מאמרי חז"ל על מעלת הניקיון ועל כן מכונת הטיאוט תחזור לנקות את רחובות הישוב ואנו נשתדל כמיטב יכולתנו לתת את מיטב השירות, לכם התושבים, ונשמח לשיתוף פעולה מצד כל תושב על מנת לשמור על הסביבה נקייה.

לשירותכם,
דן כהן - ראש המועצה